Otevřít menu
kavárna Café Terasy

Program

22. 8. 2020:

Triangl Festival 12:00-22:00 vrchol ŽHL 2020

Přijďte na netradiční festival, který je jen pro 100lidí!!!

a kde můžete oslavit s Lubošem Pospíšilem jeho životní jubileum.

Odehravát se bude na 3 místech v Železnici u Jičína.

Vinice Cafe Terasy

Kdo by čekal v Železnici kavárnu a ještě s vlastní viníci, ze které má skvělé víno. V kavárně si můžete prohlédnout netradiční výstavu dvou mladých umělkyň - Any Mázorové a Karly Dřínovské.

  Kostel sv. Jiljí

je po rekonstrukci a má velmi dlouhou historii, která sahá k roku 1200. Okolo kostela je dlouhé roky nepoužívaný hřbitov (který bude kulisou pro překvapení). V kostele si můžete prohlédnout výstavu vitrážových oken, které jsou připraveny k instalaci do oken . Zde se můžete potkat i s naším skvělým panem farářem Josefem Kordíkem. Je čest si s ním popovídat. 

Dvůr Vlastivědného muzea

uvnitř měšťanského domu z roku 1817 je ozdoben krásnou pavlačí , ve kterém se snadno přenesete do časů dávno minulých. Uvnitř muzea pro Vás bude přístupná výstava Michaila Ščigola

https://muzeumzeleznice.files.webk.cz/images/img193.jpg

Pro učastníky festivalu bude připraveno občerstvení ve  stáncích. Palačinky s domácími marmeládami. Gril-man Olda Vám připraví steak, na který budete dlouho vzpomínat, navíc si s Vámi rád popovídá. Ochutnát můžete skvělé pivo z nedalekého minipivovaru Lomnice.  Dále pod vinicí bude probíhat celodenní ochutnávka nejen místního vína. Těšíme se na Vás a přikládáme plakát festivalu s velmi pestrým programem

 

Café Terasy Vám nabízí klvaitní kávu, příjemné prostředí, vína od Vinaře roku Ing. Ondřeje Konečného z Čejkovic na Moravě. Točené pivo Bernard.
nahoru