Otevřít menu
kavárna Café Terasy

Program

24. 7. 2020:

Vojta Kiďák Tomáško 19:00

Srdečně Vás zveme na venkovní koncert na vinici populárního trampského a folkového písničkáře Vojty Kiďáka Tomáška. Zakladatel a bývalý člen známé trampské skupiny Roháči z Lokte, s níž vystupoval od jejího založení až do roku 1984. Je držitelem několika Port. V současnosti vystupuje sólově. Je autorem téměř 300 písní a písňových textů, také celé řady humorných povídek. Jeho písně jsou pilířem repertoáru Roháčů z Lokte, píše i pro další interprety a skupiny, mj. pro Věru Martinovou.

Tento koncert spadá do našeho 4. ročníku Železnického hudebního léta.

Připravíme pro Vás bohaté chutné občerstvení a naše skvělé víno Cuvé Terasy, také další lahodná vína od našeho vinaře Ondry Konečného. Domácí limonády a výborné pivo bude k ochutnání také.

Cena lístku v předprodeji je: 200Kč, v den akce je to 250Kč.
Listky zakoupíte: infocentrum Jičín, lampárna Cora v Jičíně, Vlastivědné muzeum v Železnici, Café Terasy a online na GoOut: https://goout.net/cs/koncerty/vojta-kidak-tomasko/vqwqf/+buelq/

Těšíme se na Vás :)

Café Terasy Vám nabízí klvaitní kávu, příjemné prostředí, vína od Vinaře roku Ing. Ondřeje Konečného z Čejkovic na Moravě. Točené pivo Bernard.
nahoru