Otevřít menu
kavárna Café Terasy

Program

28. 3. 2020:

Na Enfieldu Nepálem - přednáška od 18h

ZRUŠENO

Přednáška cestovatele (Fanda  z Kumburského Újezda) na motorkách, který projel celý svět.  Tentokrát to bude o Nepálu. Po jejich loňské, velmi povedené přednášce (Na bramboře kolem světa) se nechte unést  zápáleným vyprávěním, kde krásné fotky jsou až to druhé... Prostě hned dostanete chuť zas někm vyrazit,

va nezlomní muži, dvě jejich lepší polovičky, tři týdny dovolené a 1 200 km v sedle dvou rozhrkaných motocyklů. Jak si na místě obstarat motorku, kolik toho Royal Enfield 350 uveze, jak se na něm jezdí v páru, co se dá za tři neděle stihnout, co za to stojí a na kolik taková sranda vyjde? O své pocity a nabyté zkušenosti z cesty Nepálem se s Vámi podělí Fanda Nykl.

Více na: https://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=12847
Copyright © Motorkari.cz

Rezervace míst nutná, počet je omezený.

Vstupné 100 Kč.

 

Dva nezlomní muži, dvě jejich lepší polovičky, tři týdny dovolené a 1 200 km v sedle dvou rozhrkaných motocyklů. Jak si na místě obstarat motorku, kolik toho Royal Enfield 350 uveze, jak se na něm jezdí v páru, co se dá za tři neděle stihnout, co za to stojí a na kolik taková sranda vyjde? O své pocity a nabyté zkušenosti z cesty Nepálem se s Vámi podělí Fanda Nykl.

Více na: https://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=12847
Copyright © Motorkari.cz

 

Promítání a vyprávění cestovatele a dobrodruha Františka Nykla o jeho zážitcích a strastech při cestě napříč Nepálem. Dva nezlomní muži, dvě jejich lepší polovičky, tři týdny dovolené a 1.200 km v sedle dvou rozhrkaných motocyklů. Jak si obstarat motorku, kolik toho Enfield uveze, co se dá za tři neděle stihnout, co za to stojí a na kolik to vyjde?

František Nykl

Už od dětství jsem měl pocit, že mi něco v tom každodenním stereotypu chybí. Den za dnem pořád stejný příběh a hlavně nevyčnívat z kolektivu. Pocit zadostiučinění nepřišel ani po vystudování VUT strojního inženýrství ani v nastalé práci. Nakonec jsem se ale rozhodl naplnit svůj osobní příběh – spojit svoji lásku k motorkám a touhu po cestování a vydat se na dobrodružnou výpravu kolem světa. Roli dobrodruha si náležitě užívám, hltám každodenní zážitky plnými doušky a nemůžu se dočkat co přinese zítřek.

Březen 2020
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
« únor duben »
Café Terasy Vám nabízí klvaitní kávu, příjemné prostředí, vína od Vinaře roku Ing. Ondřeje Konečného z Čejkovic na Moravě. Točené pivo Bernard.
nahoru