Otevřít menu
kavárna Café Terasy

Program

Indi Stivín & Collegium Stivinum od 19hod.

Srdečně Vás zveme na venkovní koncert ve vinici Indi Stivína populárního českého kontrabasisty, který vyprodává svým solovovým koncertem Rudolfinum Pražského Jara.

Vítěz a laureát mnoha mezinárodních interpretačních soutěží. Prosazuje kontrabas jako sólový nástroj. Tentokrát ale Indi přiveze  smyčcový kvintet!!!

Indi Stivín & Collegium Stivinum,  zahrají díla od klasicismu, přes romantismus až k Indiho vlastní tvorbě. Program: Jan Křtitel Vaňhal, Giovanni Botessini a Indi Stivín.

Zkrátka to bude takový průřez světovou literaturou za posledních 300 let.

Připravíme pro Vás bohaté chutné občerstvení a naše skvělé víno Cuvé Terasy, také další lahodná vína od našeho vinaře Ondry Konečného. Domácí limonády a výborné pivo bude k ochutnání také.

Cena lístku v předprodeji je: 200Kč, v den akce je to 250Kč.

Listky zakoupíte: infocentrum Jičín, lampárna Cora v Jičíně, Vlastivědné muzeum v Železnici, Café Terasy, nebo on-line na stránce GOOUT: https://goout.net/cs/koncerty/indi-stivin/xpwqf/+vtelq/

Těšíme se na Vás :)

Café Terasy Vám nabízí klvaitní kávu, příjemné prostředí, vína od Vinaře roku Ing. Ondřeje Konečného z Čejkovic na Moravě. Točené pivo Bernard.
nahoru