Otevřít menu
kavárna Café Terasy

Program

22. 6. 2019:

Dvojkoncert Nový Hrábě + P.I.J. band od 19:00h

Nový Hrábě Styl hudby folk rock

Kapela Nový Hrábě vznikla již v roce 1986. Z počátku byla její hudba inspirována především skupinou Jethro Tull. V další tvorbě se ale profiluje různorodě a její dnešní žánr se dá označit jako jazz/folk/rock. Během své existence prošly Nový Hrábě řadou hudebních experimentů a personálních změn. Nyní působí v Zábrdovicích na Nymbrusku a hrají v ustálené sestavě: Petr Severa – kytara, Bart – kytara, Adam Misař – baskytara, Petr Hradecký – bicí, Pavol Kmeť – příčná flétna, Pavel Švanda – klarinet/piano. Svérázná rocková kapela.

P. I. J.  Band

Příjemná nová kapela z JIčína, která hraje dixiland. Znal jsem 2 kapely ,které mají tečky v názvu (R.E.M.  a J.A.R. ) a jsou vždycky dobré. Moc se těším na P.I.J.  Bude to velká pohoda...   

 

Při hezkém počasí bude probíhat koncert na vinohradu nad kavárnou, pokud by nám pršelo, přemístíme se do kostela, který se opravuje a na který věnujeme výtěžek z celého ŽHL 2019

Budeme mít pro Vás připravené chutné občerstvení a samozřejmě i skvělá vína od Ondry Konečného a taky hlavně našeho (Limitovaná edice skvelého vína Cuvee Terasy - ochutnejte a budete překvapeni)  , nebudou chybět ani domácí limonády a nebo pivo.

Místo koncertu - letní scena vinice Cafe Terasy bude otevřena od 17 hodin

Vstup předprodej 100 Kč, na místě 130 Kč.

Počet míst je omezený, proto si místo včas zarezervujte.

Vstupenky si můžete koupit u nás v kavárně, ve Vlastivědném muzeu v Železnici, v Coře Jičín, infocentru Jičín a na této stránce:

https://goout.net/cs/festivaly/zeleznicke-hudebni-leto-2019/cgsae/+awqul/ 

Těšíme se na Vás :)

Café Terasy Vám nabízí klvaitní kávu, příjemné prostředí, vína od Vinaře roku Ing. Ondřeje Konečného z Čejkovic na Moravě. Točené pivo Bernard.
nahoru